Kategori arşivi: Domain

Domain Yatırımcılarına Tavsiyeler – 2016 – AlanAdlari.com

Herkese Merhaba,
Yeni yılınızı tebrik ederim. Dileklerim yine aynı; barış, huzur, sağlık ve başarı.
Sayaçları sıfırlayıp hedefler ayarlanmıştır diye tahmin ediyorum. 🙂
Yazım biraz uzun. Söz veriyorum okuduğunuz için pişman olmayacaksınız. Şimdiden, değerli zamanınızı ayırdığınız için teşekkür ederim.

Domain Yatırımcılarına Tavsiyeler - 2016 - AlanAdlari.com

Domain Yatırımcılarına Tavsiyeler – 2016 – AlanAdlari.com

2015, hedeflerimize ulaşabildiğimiz bir sene olmadı. 1200 satış hedefimiz 888’de kaldı. Satış hacmi hedefimize ulaşamamış olsak da çok şey öğrendik. 2016’da, satışları arttırmak için çalışmalarımız hızla devam edecek. Bu esnada, platformun başlıca sorunlarını en alt seviyeye çekmemiz, mümkünse kökten çözmemiz gerekli.

Alan adı yatırımcıları, AlanAdlari.com’un batmasına sebep olacak ya da büyümesini engelleyecek hareketler yapmayacak kadar zeki. Bu bağlamda desteklerinizin Türkçe alan adı piyasası ve alan adlarınızın değer kazanması konusunda önemli olduğunun altını çizmek isterim. Okumaya devam et

GoDaddy WHOIS’de neler var?

WHOIS veri tabanı, dünyada şu anda kayıtlı olarak her bir alan adının aranabilir bir listesidir. Belirli bir alan adının sahibinin kim olduğunu öğrenmek için tek yapmanız gereken bu alan adını yukarıdaki kutuya yazmaktır.

İnternet Tahsisli Sayılar ve İsimler Kurumu (ICANN), bir alan adı kaydolduğu an alan adı sahibinin iletişim bilgilerini, alan adı oluşturma ve sona erme tarihlerini ve diğer bilgileri WHOIS listesinde yayınlamak için GoDaddy.com gibi yetkili alan adı sahipleri gerektirir.

Okumaya devam et

GoDaddy Web Sitesi Barındırma Hosting

  • WEB SİTESİ BARINDIRMA NASIL ÇALIŞIR?

GoDaddy ile Açık Artırma Fiyatlandırma

Alan adı satışını kolaylaştırdık ve maliyetini düşürdük.  Bu, çok para kazanabileceğiniz anlamına geliyor, üstelik çok daha kısa sürede!  Komisyon ücretlerimiz sektördeki en düşük ücretler arasında yer alıyor. Basit ve Premium listeleme seçeneklerimiz ise alan adınızın MUTLAKA bulunacağı anlamına geliyor… Hem de bütçenize en uygun fiyat karşılığında.

Basit

Alan adınızı, olası kullanım amacını en iyi açıklayan kategorilerde listeleyin.
Aralarından seçim yapabileceğiniz 200`ün üzerinde kategori sunuyoruz!

Okumaya devam et

Office Online nedir?

Office Online, web tarayıcısı içinde kullandığınız, kullanımı kolay Word®, Excel®, PowerPoint® ve OneNote® sürümlerini içerir. Yeni dosyalar oluşturmak, mevcut dosyaları düzenlemek, müşteri ve iş arkadaşları ile online paylaşım ve işbirliği yapmak için bulut depolama alanınızdan Office Online’a erişebilirsiniz.

Alan adı tabanlı e-posta adresine sahip olmanın avantajları nelerdir?

bilgi@isletmenizin-adi.com gibi alan adı tabanlı e-posta adresi, müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza karşı daha profesyonel görünmenize yardımcı olur ve web sitenizi ve şirketinizi tanıtır. Aslında müşteriler profesyonel e-posta adresi olan bir şirketi 9 kat daha fazla seçme eğilimi göstermektedir. + Alan adı tabanlı bir adresten her e-posta gönderdiğinizde, alan adınızı müşterilerin önüne koyar ve onları web sitenizi ziyaret etmeleri için teşvik edersiniz. Okumaya devam et