Alan adı tabanlı e-posta adresine sahip olmanın avantajları nelerdir?

bilgi@isletmenizin-adi.com gibi alan adı tabanlı e-posta adresi, müşterilerinize ve müşteri adaylarınıza karşı daha profesyonel görünmenize yardımcı olur ve web sitenizi ve şirketinizi tanıtır. Aslında müşteriler profesyonel e-posta adresi olan bir şirketi 9 kat daha fazla seçme eğilimi göstermektedir. + Alan adı tabanlı bir adresten her e-posta gönderdiğinizde, alan adınızı müşterilerin önüne koyar ve onları web sitenizi ziyaret etmeleri için teşvik edersiniz.

Ayrıca her planla ücretsiz ‘diğer ad’ adresleri (adınızı kullanarak oluşturduklarınız gibi; örn. aylin@isletmenizin-adi.com) ve farklı departmanlar için başka adlar (satis@isletmenizin-adi.com) oluşturabilirsiniz. Bunların tümü tek bir gelen kutusuna yayınlanır ve daha da profesyonel görünmenizi sağlar.

GoDaddy tarafından sağlanan bir Workspace e-postam varsa ne olur?

Alan adı tabanlı e-postanızı Workspace’ten Office 365’e taşımak için lütfen bizi 0 850 766 14 90 numaralı telefondan arayın ve varolan e-postanızla ilgili doğru kararı vermenize yardımcı olalım.

Mac’im var. Yine de GoDaddy tarafından sağlanan Office 365’i kullanabilir miyim? Peki, İş Ekstra planınız var mı?

Evet. Office Online, Safari 5 ve sonraki sürümünü kullanan Mac OS X 10.5 ve sonraki sürümleri ile uyumludur.

İş Ekstra planını seçerseniz, Mac OS X 10.6 ile tamamen uyumlu olan Mac için Office 2011 Service Pack 3’ü indirebilirsiniz.

.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir