Godaddy

Godaddy Nedir

ZİYARETÇİLERİN SERTİFİKALI BİR ALAN ADI DAMGASI İLE RAHAT HİSSETMELERİNİ SAĞLAR.

Kimlik avı, yasal olmayan sitelere yönlendirme ve diğer dolandırıcılık faaliyetleri sayesinde web ziyaretçileri her geçen gün daha da temkinli hale gelmektedir. Ama web sitenizde Sertifikalı Alan Adı damgası ile ziyaretçilerinize güvenilir olduğunuzu gösterebilirsiniz. Örneğe bakın.
Sertifikalı Alan Adı damgası, müşterilere GoDaddy’nin doğrulama sürecinden geçtiğinizi ve alan adının yasal sahibi olduğunuzu gösterir. Spam yapmanız durumunda doğrulama sürecinden asla geçemeyeceğinizi bilirler.
Sertifikalı Alan Adları, site verileri ve işlemler için şifreleme içermez. SSL Sertifikalarına Bakın

ALAN ADINIZ VE KİŞİSEL BİLGİLERİNİZ KİLİTLİ KALSIN.

Alan adınızı yenilemeyi unuttuğunuzu düşünelim. Veya GoDaddy hesabınızdaki e-posta adresini değiştirdiniz. Bu durumda biri gelip izniniz olmadan alan adınızı transfer edebilir.
En önemli alan adlarınız için Kurumsal Koruma kullanın ve 12 ay boyunca güvende olsunlar.Kurumsal Koruma:

 • Yanlışlıkla veya kötü niyetli yapılan alan adı transferlerini engeller.
 • Kişisel bilgilerinizi korsanlardan gizler.
 • Müşterilerin ve iş ortaklarının sizi bulabilmesi için online bir kartvizit yayınlar.

ÖZEL BİLGİLERİNİZ ÖZEL KALSIN.

GoDaddy veya diğer bir alan adı kayıt kuruluşu ile alan adınızı kaydettirdiğinizde kişisel bilgileriniz genel dizinde görüntülenir. Korsanlar ve spam gönderen kişiler, e-posta listeleri almak ve alan adlarını çalmak için bu bilgilerden yararlanır. Acı ama gerçek.
Alan adlarınıza Gizlilik Koruması eklediğinizde:
 • Adınızı ve iletişim bilgilerinizi iş ortağı şirketimiz Domains By Proxy ile değiştiririz. Bizim dışımızda kimse adınızı, adresinizi, e-postanızı veya telefon numaranızı görmez.
 • Alan adlarınızın ve bağlı e-posta adreslerinin kontrolü sizde olmaya devam eder, ayrıca alan adlarınızı satabilir, yenileyebilir veya transfer edebilirsiniz. Alan adlarınız %100 sizin olmaya devam eder.
Kişisel bilgilerinizin tüm dünya tarafından görüntülenmediğini bilmenin rahatlığıyla daha iyi uyuyabilirsiniz.
 • Godaddy

  Godaddy


  ALAN ADI NEDİR?

  • Web sitesi, dünya çapında iş yapmanın anahtarıdır. Ama akılda kalıcı bir alan adı yani web adresi olmadan müşterileriniz sizi bulmada veya web sitenize geri dönmede güçlük çekerler.

   GoDaddy ile doğru alan adını bulmak alan adını kontrol etmek kadar kolaydır. İstediğiniz alan adını bu sayfanın en üstündeki kutuya girmeniz yeterli, alan adının kayıt için uygun olup olmadığını size bildiririz.

   GoDaddy yalnızca alan adları ile ilgilenmez. Online ortama geçmeniz için gereken her şey bizde var. Web sitenizin yapılmasından yeni müşterileri çekmeye ve satın alım yaptıklarında verilerinin güvende olmasına kadar her şeyi GoDaddy sizin için yapar.

 • NASIL ALAN ADI ARARIM?

  • Alan adınız online varlığınızın en önemli parçalarından biridir ve her şey bir alan adı araması ile başlar.

   Saniyeler içinde hem alan adının müsait olup olmadığını hem de .com ve .net gibi standart adlardan .club, .guru ve diğer alan adları gibi aklınıza gelmeyebilecek adlara önerilerde bulunuruz.

 • HANGİ ÖDEME SEÇENEKLERİNİ SUNUYORSUNUZ?

  • Alan adı arama işlevimizi kullanmanın ne kadar kolay olduğunu gördükten sonra, aynı kolaylığa sahip bir ödeme işlemi istersiniz. VISA, MasterCard, Discover ve American Express gibi başlıca tüm kredi kartlarını ve ATM kartlarını, PayPal ve çekle ödemeyi kabul ediyoruz. Veya banka havalesiyle veya çek veya ödeme emriyle GoDaddy hesabınıza para yatırmanıza olanak sağlayan GoodAsGold ödeme sistemini kullanabilirsiniz. Ya da telefonla konuşmayı seviyorsanız 0 850 766 14 90 numaralı telefondan müşteri hizmetleri danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.
 • YARDIM ALMAM GEREKİRSE NE YAPMALIYIM?

  • Ödüllü müşteri hizmetleri danışmanlarımıza ve telefon, e-posta ve web üzerinden erişilebilir. Doğru alan adını seçmeden herhangi bir teknik soruna kadar gereksinim duyabileceğiniz her konuda size yardımcı olmak için eğitim aldılar. İster yeni başlıyor olun, isterse bu işin uzmanı olun, her türlü sorunuzu yanıtlayabiliriz.
 • DÜNYANIN EN BÜYÜK ALAN ADI KAYIT KURULUŞU
  İnsanlar bize diğer tüm alan adı sağlayıcılarından daha çok güveniyor. Doğru alan adı gelecekteki başarınızı garanti altına alabilir, o nedenle hata yapmamanız gerekir. Dünyanın en büyük alan adı kayıt kuruluşunu tercih edin.
  WEB’DEKİ EN BÜYÜK ALAN ADI KOLEKSİYONU
  Alan adı arama kutusuna bir ad yazdığınızda, güçlü arama motorumuz web’deki en büyük alan adı havuzunda arama yapar. İşletmeniz için ideal adı bulabileceğiniz daha iyi bir yer yok.
  ÖDÜLLÜ DESTEK
  Aklınız bir şeye mi takıldı? Akıllı ve arkadaş canlısı alan adı uzmanlarımız yardıma hazır. Sabah veya akşam arayın: 0 850 766 14 90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir