Sedat Peker’den 15 Ayın Muhasebesi

Kıymetli Dostlarım,

Cezaevinden tahliye olduğum günden bugüne kadar geçen zamanla ilgili bir durum değerlendirmesi yapmak için dün gece kahve içip düşünmeye çekildiğimde, 15 aylık bu süreyi çok iyi değerlendirdiğime karar verdim.

Sedat Peker

Sedat Peker

Birkaç gün önce pkk terör örgütünün liderlerinden Murat Karayılan, Kandil’de şahsımla ilgili aleyhte bir konuşma yapmış(Şeref duyarım.).

Paralel yapının beyin takımından olan Emre Uslu, Zekeriya Öz gibi isimlerinin devamlı olarak hedefinde olmam ise cezaevinde kendime verdiğim söze sadık kaldığımın en büyük göstergesi olmuştur.

Dhkp-c’nin resmi yayın organlarında hedef haline getirilmem ve daha sonrasında ise Dhkp-c eylemlerinde resimlerimin yakılması,beni ayrıca gururlandıran şeyler olmuştur.

İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı’nın önünde Albay Fehmi Altınbilek’e suikast düzenleyen mkp’li teröristlerin yakalanmasıyla hücre evlerinde yapılan aramalarda,suikast amaçlı şahsımın bilgilerinin bulunması ise benim için ayrı bir gurur kaynağıdır.

Kıymetli Dostlarım, biraz önceki satırlarımda da söylediğim gibi cezaevinden tahliye olduğum andan, şu ana kadar geçen zamanla ilgili yapmış olduğum durum değerlendirmesi,şükürler olsun ki inandığım dava için başarılı şeyler yaptığımın en büyük delili ve göstergesidir.

Maalesef ki kendisinin Millliyetçi-Muhafazakar olduğunu söyleyen çok küçük bir kesim insanda,bazı sayfalarda şahsımla ilgili hakaret vari şeyler yazıyorlarmış. Bunları sevdiğim dostlarım vasıtasıyla öğreniyorum. Belki ilerde dava açılması gerekir diye, adres tespiti yapmak için avukatlarımız ve arkadaşlarımız bu kişilerin evlerini ve iş yerlerini bulunca komşumuzun çocuğuna,“Derslerini yapması için bilgisayarımı kullanma izni veriyorum. Ağabey o yazmıştır, benim hiçbir şeyden haberim yok.” gibi açıklamalarla kendilerini acınası ve rezil bir duruma düşürmeleri ise bence sözün son noktasıdır, diye düşünüyorum.

Kıymetli Dostlarım, bazı arkadaşlarımız bana ulaşmaya çalışmışlar. Biz sayfalarda REİS’in lehine yorum yazıyoruz, yine de siliniyor, diye sitemlerini iletmişler (Benim lehime dahi yorum yazılsa içinde birilerine karşı küfür ve hakaret varsa o yorum bana ait resmi sayfalarda asla yer bulamaz.).

Yorumları kendim kontrol ederken bazen tam küfür olmayan ancak sorun yaşadığım bazı siyasi kişiliklerin ismine hakaret olan mesajları görünce görevli arkadaşlara bunları niye silmiyorsunuz? Diye kızdığımda, bana cevaben: REİS onlar kendi sayfalarında seninle ilgili bir sürü kötü şey yazıyorlar. Biz niye bunları siliyoruz?Dediklerinde, onlara şu cevabı vermiştim:“Eski bilgelerden bize miras kalan öğretilere göre bir insanın kalitesi karşısındaki insanın kendisine karşı yapmış olduğu harekete,almış olduğu tavırda gizli olduğudur(Yani, adam olmak gerçekten zordur.).

Kıymetli Dostlarım, ben Bozkurtluğumu pkk’nın, dhkp-c’nin, mkp’nin ve paralel yapının direkt hedefi olarak ölüm listelerinde yer bulacak şekilde yaptıklarımla kanıtlıyorum. Bu klavye Milliyetçisi olduğunu söyleyen arkadaşlar,acaba bu saymış olduğum örgütlerin bir kere bile ölüm listesine girmeyi başarabilmişler midir?

Koalisyon’a müsade etmeyen bir sistem kurmalıyız.Dış güçlerin, para baronlarının, oyuncağı olmamak için koalisyonlardan kurtulmalıyız,demiştim. Acaba şimdi ne kadar haklı olduğum sizler tarafından görülüyor mu? Adı başkanlık sistemi olmasın, başka bir şey olsun. Benim önerdiğim sistemde tek şart ülkeyi koalisyon hükümetleri yönetmesindi. Herhalde dünyada bu tip bir sistem vardır. Bunu uygulayabilirdik.

Bu daha iyi günlerimiz… pkk’nın Suriye kolu olan pyd, tüm sınıra yerleşiyor. Biz koalisyon hükümeti kurmaya çalışmaktan oraya dönüp bakamıyoruz bile. Bu cümleyi kurmaktan nefret ediyorum. Ancak seçimlerden sonra geçen şu 3-5 günlük zaman bile beni haklı çıkardı ve gelecek günler beni çok daha haklı çıkaracak. Milliyetçilik,sahte hesaplarla insanlara hakaret edip nefret toplamak değildir. Milliyetçilik, bir kişinin bile olsa Milliyetçi-Muhafazakar dünya görüşüne ısındırma sanatıdır.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

SEDAT PEKER

  • sedatpeker1)Kıymetli Dostlarım, Ankara/Kızılay’da yaşanan hain saldırı hepimizin ruhunda çok büyük acılar oluşturdu. Öncelikle ölenlere YÜCE ALLAH’tan rahmet, yaralı olan vatandaşlarımıza da sağlık ve sıhhat diliyorum. Yaşanan bu hadise, bombalı saldırıların daha da profesyonelleşerek devam edeceğinin net bir göstergesidir. Bu sebeple, bir an önce ÜLKEMİZİN gerçek sahibine, yani TÜRK MİLLETİ’ne başvurarak son bir referanduma gidilmelidir (Çıkacak neticeden sonra ise hiçbir haine merhamet edilmemelidir.). Referandumda MİLLETİMİZE açık ve net bir şekilde sormalıyız; Yabancı ülkelerin tezgahlarıyla oluşturulan pkk meselesinde Güneydoğu’daki topraklarımızdan ayrıca da ermenistanın hak iddia ettiği Doğu’daki topraklarımızdan vazgeçip kalan ülke topraklarında normal bir yaşamı mı tercih ediyorlar ya da bedeli her ne olursa olsun ölümüne direnip topraklarını savunmayı mı kabul ediyorlar. Eğer ki YÜCE MİLLETİMİZ, ÜLKEMİZİN yarıya yakın toprağını verelim, kalan topraklarımızda, imkanlarımız nispetinde biraz daha huzurlu yaşayalım diyorsa VATAN EVLATLARI’nın ŞEHİT olmasına hiç gerek duymadan MİLLETİMİZİN istegi doğrultusunda bu topraklardan vazgeçmeliyiz. Ancak YÜCE MİLLETİMİZ, referandumda diğer şıkkı seçerse, aşağıdaki sıralayacağım ve bunlara benzer birçok tedbiride bu coğrafyada var olabilmemiz için derhal hayata geçirmeliyiz.

  • sedatpeker2)İlk olarak aklıma gelen bu tedbirlerden birkaçı şunlardır; Anayasa Mahkemesi’nin tavsiye kararı üzerine, yetkili mahkeme tarafından serbest bırakılan can dündar, sahip olduğu villayı fahiş fiyatla (yaptığı haber karşılığında) paralel yapıya sattığı gerekçesiyle tekrardan tutuklamalıdır. Anayasa Mahkemesi’nin tahliye kararında bu yeni suç bulunmamaktadır (Bu yeni suçla ilgilide zaten birkaç tane avukatta tutuklamıştır.). Yapılacak bu yeni tutuklama sayesinde ÜLKEMİZ,içinde hainlik yapmaya meyili olanlara karşı bir duruş sergilenecek, hainlerin ise hiçbir türlü kurtulamayacakları tüm kesimlerin beynine yerleştirilecektir. Bunun haricinde, rusyanın bizim terörist olarak kabul ettiğimiz pyd’ye, kendi başkentinde yani moskovada temsilcilik açma izni vermesine karşı misilleme olarak, rusyanın terörist olarak kabul ettiği tüm ÇEÇEN DİRENİŞÇİLERİ’ne, Ankara’da resmi temsilcilik açma izni verilmelidir. rus istihbarat servisinin pkk ve pyd militanlarını daha profesyonel bombalı eylemler yapabilmeleri için eğittiği gibi bizim istihbaratımızda ÇEÇEN MÜCAHİTLERİ eğitmeli ve de moskovanın göbeğinde eylem yapabilmelerini sağlamalıdır (ve tabi ki bu eylemlerden sonra ilk üzüntüsünü bildiren ülkede biz olmalıyız. Kızılay’daki patlamadan hemen sonra rusyanın bize yaptığı iğrençlik gibi).
  • sedatpeker3)Ayrıca pkk militanlarında ele geçirilen rus malı zırh delici ve bunun gibi gelişmiş silahların tamamı resmi tutanaklarda imha edilmiş gibi gösterilmeli ancak aslında ÇEÇEN DİRENİŞÇİLERE teslim edilmelidir. 9 terör örgütü aralarındaki kan davalarını dahi unutarak, tek çatı altında birleşip DEVLETİMİZE savaş açtıkları bir dönemde, aralarında saç teli kadar nüans ayrılıklarının haricinde bir farkları olmayan AK Parti ve MHP yetkililerinin,terör olaylarına karşı ortak bir çalışma grubu belirleyerek, benim daha önce üzerinde durduğum BOZKURT ve RABİA’nın birleşmesini sağlamalıdırlar. Bir elimle BOZKURT diğer elimle de RABİA hareketini yaptığım için bana hakaret dahi eden arkadaşlara,ben hakkımı helal ediyorum. Ancak bu zor günlerde iki partinin yetkilileri tarafından teröre karşı bu birliktelik sağlanmazsa, her iki partinin yöneticilerinin gelecek yıllarda bu MİLLET tarafından saygıyla hatırlanmayacağına inanıyorum. Benim geçmişte söylediğim sözlerimi çılgınlar gibi eleştirenlerin, gerçekten oluk oluk kan akıtanlara karşı sessiz kalmalarını ise bu MİLLETİN asla unutmayacağını biliyorum.ŞANLI MİLLETİMİZ; BU KİŞİLERİ MUHAKKAK TARİHİ HAFIZASINDA BİR YERE NOT ALACAKTIR!!! BİR UMUTTUR YAŞAMAK
    SEDAT PEKER

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir